Connect with us

Lajme

Obama paralajmëron: SHBA dhe e gjithë bota është në rrezik

Presidenti Barack Obama u ka bërë thirrje demokratëve të të gjitha përkatësive etnike të votojnë për Hillary Clinton, duke paralajmëruar se fati i republikës amerikane dhe i botës është në rrezik.

Published

on

Ai tha se kundërshtari i Hillary-t, Donald Trump ishte një kërcënim për të fituar të drejtat civile. Presidenti Obama foli gjatë një tubimi në Karolinën e Veriut.

Trump nga ana e tij tha se Obama duhet të ndalonte së bëri fushatë për Klinton dhe të fokusohej në drejtimin e vendit edhe në këto ditë të mbetura.

“Në fund të fundit, askush nuk dëshiron të shohë Obamën të drejtojë edhe për 4 vite të tjera,” u tha ai mbështetësve në Florida.

“Fati i republikës qëndron mbi supet tuaja,” tha Obama në një shtet kyç si Karolina e Veriut.

“Fati i botës varet nga ju, dhe duhet të siguroheni që do ta çoni në drejtimin e duhur”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending