Connect with us

Lajme

Nxënësit e Podujevës me armë dhe narkotikë në shkollë

Disa nxënësve në shkollën e mesme teknike ” Fan Noli” në Podujevë  u janë gjetur  disa armë si dhe një mjet i cili shërben për bluarjen e narkotikëve.

Published

on

Me kërkesën e drejtorisë , Policia e Kosovës ka kryer një kontroll në këtë shkollë, ku pesë nxënësve u janë gjetur disa armë si dhe mjeti për bluarjen e narkotikëve,

Policia ka bërë të ditur  për RTK se gjatë  kësaj kontrolle për një mjet është dyshuar se është elektroshok, por më vonë është vërtetuar se ai mjet shërben për bluarjen e narkotikëve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending