Connect with us

Lajme

Nusja i helmoi nënën dhe i akuzoi babain për përdhunim, dhëndëri befason me rrëfimin e tij

Published

on

Pak ditë pasi nusja tentoi t’i helmonte nënën duke i hedhur barin e mizave në gotën e kosit dhe akuzave të saj ndaj vjehrrit se e kishte përdhunuar, bashkëshorti i 19-vjeçares Elda Tanushi është kthyer nga Greqia për t’u qëndruar afër prindërve.

Donald Tanushi konfirmon se nuk do t’i rikthehet më kësaj martese dhe se nuk do t’ia falë kurrë nuses tentativën për t’i vrarë nënën. Në një rrëfim për “Panorama”, 20-vjeçari shprehet se martesa mes tyre ishte pas dy-tri takimesh.

Ndonëse asnjëri s’e kishte pëlqyer njëri-tjetrin, nën ndikimin e prindërve, ata kishin vendosur të ndërmerrnin këtë hap. Sipas tij, nusja është detyruar nga babai i saj ta pranonte atë si burrë, pasi ajo donte dikë tjetër.

Madje ai thekson se edhe pas martese ajo nuk i afrohej, aq sa edhe raportet e tyre seksuale kanë qenë mjaft të ftohta e të rralla. I riu shkon më tej me akuzat ndaj së shoqes, e cila’ sipas tij’ nuk ka qenë e virgjër dhe se për t’i hedhur atij hi syve, ajo kishte hedhur jod në çarçafë natën e parë.

Që prej atij momenti, Donaldi shprehet se kishte dashur të ndahej nga nusja. Ai ndihet i prerë në besë edhe nga babai i Eldës, i cili’ sipas tij’ i kishte dhënë garanci për virgjërinë e së bijës.

“Kur e kuptova, unë i thashë Eldës, por ajo këmbëngulte në të sajën. Më thoshte se ishte e virgjër, por se isha unë ai që nuk merrja vesh… Unë u thashë prindërve se ajo nuk ishte e virgjër dhe se nuk ishte grua për mua. Prindërit diskutuan me xhaxhain e të afërm të tjerë dhe thirrëm njerëzit e nuses për ballafaqim. Ma hodhën fajin mua, edhe prindërit e mi, edhe familja e saj. Thanë që unë s’merrja vesh nga këto gjëra dhe se miqësia duhet të vazhdonte. I vura një gur zemrës dhe dëgjova fjalën e prindërve, edhe pse në vetvete isha i sigurt se ajo femër nuk ishte për mua”, rrëfen 20- vjeçari.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending