Connect with us

Lajme

Grushtshteti i dështuar, numri i të vrarëve në Turqi shkon në 90

Published

on

Numri i viktimave si pasojë e tentim grushshtetit në Turqi ka arritur në 90 dhe numri i të plagosurve në 1,154, ka raportuar agjencia shtetërore turke e lajmeve Anadolu Agency.

Më herët u raportua se 60 persona gjetën vdekjen gjatë përleshjeve të mbrëmshme, përfshirë edhe shumë civilë.

Autoritetet turke kanë thënë se të paktën 16 grushshtetas janë vrarë gjatë përleshjeve të armatosura.

Agjencia ka raportuar po ashtu se rreth 200 ushtarë të çarmatosur janë dorëzuar në polici. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending