Connect with us

Lajme

Numri i të vrarëve në Turqi shkon në 190

Published

on

Shifrat zyrtare flasin për 190 të vdekur si pasojë e tentim grushtshtetit të mbrëmsghëm në Turqi nga një fraksion ushtarak.

Po ashtu, raportohet për më shumë se 1,500 ushtarë komplotistë të arrestuar, derisa 1,100 veta kanë mbetur të lënduar nga përplasjet e mbrëmshme mes qytetarëve dhe puçistëve, ka raportuar Reuters.

Në ndërkohë, forcat pro-qeveritare kanë marrë kontrllin në ndërtesën kryesore të ushtrisë turke, por thuhet se ka ende grupe të rrebelëve që po rezistojnë. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending