Connect with us

Lajme

Nuk do ta besoni sa minuta zgjati sulmi i SHBA-së në Siri

Published

on

Sulmi i SHBA-ve mbi bazën ajrore siriane Shayrat është kryer me 59 raketa dhe ka zgjatur 14 minuta, ndërsa aeroplanët luftarakë sirianë serish kanë fluturuar vetëm pas disa orëve, që dëshmon se aeroporti edhe më tej është operativ dhe se aftësia e aviacionit sirian për të kryer operime luftarake nga kjo bazë nuk është dëmtuar në masë të madhe, shkruan të martën portali Tango siks.

Me urdhër direkt të presidentit Donald Trump, SHBA të premten në mëngjes kryen sulm raketor mbi bazën ajrore ushtarake në Shayrat, i cili ishte sulmi i parë direkt mbi forcat siriane që nga fillimi i luftës në vitin 2011.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending