Connect with us

Sporti

Nuk keni parë gjë akoma nga Lampard: Chelsea prioritet Haalandin

Published

on

Sipas raportimve të fundit klubi londinez, Chelsea ka në objektivat e tij sulmuesin e Dortmundit, norvegjezin Haaland, përcjell Periskopi.

Ekipi i Lampardit në verën e këtij vitit shpenzuan mbi 200 milionë euro për transferimet që i bënë, mirëpo duket se Frank Lampard nuk është ende i kënaqur.

Erling Haaland i Borussia Dortmundit dhe Declan Rice i West Ham United, janë dy kërkesat e fundit të Lampard për të kompletuar ekipin.

Por, para se të ndodhin këto dy transferime, skuadra londineze do t’i largojë disa lojtarë.

Olivier Giroud, Marcos Alonso, Kepa Arrizabalaga, Jorginho, Antonio Rudiger dhe Andreas Christensen, janë vetëm disa largimet që pritet të ndodhin nga blutë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending