Connect with us

Sporti

Nuk kemi kohë për të mbajtur zi

Published

on

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata ka reaguar pas tre humbjeve radhazi të skuadrës së tij.

Dje skuadra nga Old Trafford pësoi humbjen e tretë rresht në të gjitha garat, pasi u mposht nga Ëatford me rezultat 3:1 në kuadër të Premier Ligës.

Por, spanjolli thotë se nuk ka kohë për të mbajtur zi, pasi skuadra duhet të këndellet.

“Dy ndeshje të kësaj jave do të na japin mundësi për të treguar krenarinë dhe aftësitë tona në fushë”, tha Mata.

“Nuk kemi kohë për të mbajtur zi. Ne duhet të reagojmë”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending