Nuk kam parë kurrë lojtar si Messi

Periskopi.com Sporti

Transferi i ri i Barcelonës, Paco Alcacer thotë se nuk ka parë kurrë lojtar të nivelit të Lionel Messit.

Spanjolli u transferua në Camp Nou në këtë verë, ndërsa thotë se nuk ka mundur ta besoj kur gjigandi katalan e kërkonte.

“Unë kurrë nuk kam parë ndonjë lojtar sikur Messi”, deklaroi Alcacer.

“Unë nuk mund të besoja se Barcelona dëshironte të më transferonte. Unë jam shumë i lumtur dhe i emocionuar që jam këtu”. /Periskopi.com

Shpërndaje në: