Connect with us

Lajme

Nuk ka kuorum, seanca vazhdon të hënën

Published

on

Në mungesë të kuorumit, vazhdimi i punimeve të seancës së Kuvendit të Kosovës, është shtyrë për të hënën në orën 10:00.

Si pika të rendit të ditës, që kanë mbetur për t’u shqyrtuar janë shqyrtimi i raportit të Radiotelevizionit të Kosovës për vitin 2015, Raportit të Zyrës së Rregullatorit për Energji për vitin 2015, Raportit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për vitin 2015, si dhe shqyrtimi i propozimit për shpalljen e 5 Shtatorit – “Dita e Bamirësisë – Nëna Terezë”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending