Connect with us

Lajme

Nuk ka konsensus për çështjen e vizave

Ka filluar seanca e Kuvendit të Kosovës në të cilën ishte në rend dite edhe miratami i një deklaratë që do t’i drejtohej Bashkimit Evropian (BE) në lidhje me liberalizimi i vizave.

Published

on

Kuvendi i Kosovës nuk ka arritur konsensusin e përbashkët rreth draftdeklaratës.

Koalicioni qeverisës dhe opozita nuk kanë arritur bin dakort për këtë draftdeklaratë.

Ndryshe Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është përpjekur edhe sot gjatë seancës së Kuvendit të unifikojë Grupet Parlamentare për të miratuar deklaratën e propozuar nga ai për procesin e liberalizimit të vizave. /ZERI

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending