Connect with us

Sporti

Nuk ka befasi, fiton Chelsea (Video)

Skuadra e Chelseat kanë arritur të mposhtin me rezultat 2-0 ekipin e Wolverhampton Wanderers, në ballafaqimin e tyre që u zhvillua në kuadër të FA Kupës.

Published

on

Skuadra e menaxherit italian, Antonio Conte arriti mjaft mirë t’i bëj ballë presionit të Wolves gjatë pjesës së parë.

Chelsea golat e fitores i shënoi në pjesën e dytë, me anë të golave nga sulmuesit, Pedro Rodriguez dhe Diego Costa.

Tani skuadra nga Londra gjendet në raundin tjetër të garave të FA Kupës, ku do të jenë pjesë e shortit i cili tërhiqet të hënën. /Periskopi.com

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending