Connect with us

Sporti

Nuk ia japin rrogën, futbollisti shqiptar paralajmëron skuadrën

Futbollistët e Flamurtarit edhe dje kanë pritur pagat. Por, pavarësisht se administratori Sinan Idrizi ditët e fundit u ka premtuar lojtarëve se do të shpërndajë pesë rroga njëherësh, as gjatë së enjtes nuk ka pasur zhvillime.

Published

on

“Sapo të kthehem nga Turqia do t’u shpërndaj pagat. Por më kuptoni, jemi në një situatë të vështirë, ku po na heqin pikët, në një kohë që unë njoh detyrimet në shtet”, u ka thënë Idrizi lojtarëve. Gjithsesi, nëse çështja e pagave nuk zgjidhet këtë javë, pritet të ketë eksod lojtarësh.

Pas largimit të Tomislav Bushiç, “Panorama Sport” zbulon se më 1 dhjetor lojtari i radhës që do të largohet është Donjet Shkodra. Mesfushori kosovar ka lajmëruar zyrtarisht klubin se e pret deri në këtë datë për pagat e padhëna, në të kundërt do të largohet dhe do ta padisë në FSHF ose në FIFA. Lojtarët janë indinjuar me këtë situatë, ku çdo ditë marrin premtime.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending