Connect with us

Sporti

Nuk doja të largohesha nga United

Published

on

Anësori i Valencias, Luis Nani ka zbuluar se dëshira e tij ka qenë për të mbetur pjesë e Manchester United.

Portugezi ishte shitur nga klubi anglez te Fenerbahce, ndërsa në verën e fundit u bashkua me klubin nga Mestalla.

“United ishte klubi im dhe shtëpia ime ku kam arritur të gjitha sukseset e mia. Atje mësoja shumicën e gjërave që mund të bëjë sot në jetë dhe fitoja tituj”, deklaroi Nani.

“Doja të qëndroja atje, por kam kërkuar për të luajtur. Kur unë u bashkova me ta, ideja ishte se unë do të luaja sa më shpesh që të ishte e mundur, por kjo nuk ndodhi”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending