Connect with us

Lajme

Nuk befasohem nëse Drakulla bëhet ministër i Shëndetësisë në Britani

Published

on

Boris Johnson është zgjedhur Ministër i Jashtëm i Britanisë së Madhe. Ky lajm ka shokuar politikanët e gjithë botës demokratike.

Anëtarja e Partisë Laburiste në Parlamentin britanik dhe ish-ministrja për Biznes, Angela Eagle, ishte duke mbajt fjalim kur mori merr vesh lajmin.

“Oh, Borisi, ai është zbavitës, i mrekullueshëm. Kërcen rrotull, mund të jetë kryeministri i ardhshëm, por nuk e bënë. Në fakt e emëruan ministër të Jashtëm” ka thënë ajo.

Për këtë lajm ka reaguar edhe politologu gjerman, Rold Muetzenich.

“Nuk befasohem nëse Britania e Madhe shpejtë e emëron DrakulLën për ministër të Shëndetësisë” ka thënë Rold Muetzenich.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending