Notat e lojtarëve, Sassuolo 0-1 Inter

Interi e shënoi fitoren e dytë radhazi pas gushtit dhe fitoren e parë në udhëtim që nga 22 shtatori.

Periskopi.com Sporti

Viktima e Interit ishte Sassuolo me një gol të vetëm nga Candreva në fillim të pjesës së dytë.

Notat e Sassuolo:

sassuolo-1

Notat e Interit:

sasssuolo-2

Shpërndaje në: