Notat e lojtarëve: Real Madrid 2-0 Espanyol (Foto)

Skuadra e Real Madrid fitoi me rezultat të bardhë në ballafaqimin me Espanyol.

Periskopi.com Sporti

Golat për madrilenët i shënuan sulmuesit Alvaro Morata dhe Gareth Bale. /Periskopi.com

 

Shpërndaje në: