Connect with us

Sporti

Notat e lojtarëve, Bologna – Inter (Foto)

Interi ka arritur një fitore tejet të vlefshme në udhëtim te Bologna.

Published

on

E për këtë fitore më meritori ishte braziliani Gabriel Barbosa që shënoi në minutën e 81-të për 0-1.

Falë golit të shënuar, Gabigol ka marrë notë të lartë (7.1), ndërsa me lojë të mirë u veçuan edhe mbrojtësit.

D’Ambrosio ishte fantastike duke marrë notë (7.7), Miranda (7.2) dhe Medel (7.3).

Joao Mario dhe Gagliardini ishin fantastik në mesfushë duke u notuar 7.5.

Ndërkohë mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili mori notë të kënaqshme 6.8, derisa më i dobëti në ndeshje ishte sulmuesi vendas, Simone Verdi (5.9). /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending