Connect with us

Lajme

Ndodh edhe kjo… Burri kryen marrëdhënie seksuale me motoçikletë (Foto)

Published

on

Një burrë që u përpoq të bënte seks me një motoçikletë në mes të një qendre të qytetit me plotë njerëz, i ka shpëtuar burgut.

Kevin Chapman kishte gëlltitur dy litra verë molle dhe një grumbull tabletash përpara se ta shtynte motorin Suzuki 600cc duke kryer një akt seksual dhe më pas duke e rrëzuar atë.

34-vjeçari kishte debatuar me një grup njerëzish të pastrehë, përpara se të godiste, ta përplaste dhe më pas të urinonte mbi motoçikletë.

Më pas, ai tërhoqi pantallonat e tij dhe filloi lëvizjet seksuale në krye të biçikletës.

Ai fillimisht mohoi ekspozimin e organeve gjenitale të tij në drejtim të motoçikletës më 27 mars, duke supozuar se ishte shtyrë nga njerëzit e pastrehë që ta bënte atë pranë qytetit të Canterbury-t, raporton “Metro”, transmeton Periskopi.

Chapman, nga qyteti i Chatham – Kent, iu dha një dënim me katër muaj burg, i pezulluar për 12 muaj dhe urdhëroi të paguante 680 funta./Periskopi/

Kevin Chapman u kursye me burgim nga gjykatësit.

 

Një motoçikletë 600cc Suzuki, e ngjashme me atë të që ka kryer marrëdhënie seksuale, Kevin Chapman.

 

Chapman kishte pirë para incidentit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending