Connect with us

Lajme

Njihuni me motrën e Melania Trumpit

Zonja e Parë amerikane Melania Trump ka një mike të besueshme në New York dhe ajo është motra e saj më e madhe.

Published

on

Ines Knauss, 48 vjeçare jeton në një apartament me një dhomë në vlerën e dy milionë dollarëve në ndërtesën e Park Avenue në pronësi të Trump ­Organization.

“Ato janë shumë të afërta”, ka thënë Audrey Gruss.

Derisa Presidenti është në Washington, Melania e ka motrën që të mos ndihet shumë e vetmuar.

Të dyja Ines dhe Melania lanë Slloveninë për të nis karrierën në Milano në fillim të viteve ’90. Derisa Melania punoi si modele, Ines tentoi të arrinte diçka si dizenjatore.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending