Connect with us

Lajme

Një vetëvrasje dhe një plagosje në Prapashticë

Published

on

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme ka zbuluar trupin e pajetë të një personi në afërsi të fshatit Prapashticë të Prishtinës

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Floria Ahmeti, ka thënë për Koha.net se i dyshuari, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, dyshohet se ka kryer vetëvrasje pas plagosjes që i ka shkaktuar një 16-vjeçareje.

“Rreth orës 13:00 kemi marrë marr informatën për një person të plagosur, i gjinisë femërore, e lindur në vitin 2000. Pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes dhe fazës preliminare të hetimeve, ka dalë që është edhe një person tjetër i dyshuar në këtë rast. Rreth orës 17:00, Policia e Kosovës ka arritur ta gjejë trupin e pajetë të një personi në të 30-at”, ka thënë Florie Ahmeti për Koha.net

Ahmeti ka theksuar se në afërsi të vendit të ngjarjes është gjetur edhe arma me të cilën dyshohet të jetë kryer vepra.

Me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar si “vetëvrasje” dhe “tentim-vrasje”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending