Connect with us

Sporti

Një superlajm për Etrit Berishën

Published

on

Etrit Berisha pritet të jetë sot titullar me Atalantën, sepse portieri i parë Sportielo ka probleme me shpinën dhe nuk do jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Cagliarit. Ky është një rast mjaft i mirë për gardianin e Kombëtares të tregojë cilësitë e tij, dhe të përpiqet ti fitojë besimin e Gasperinit.

Përballja e sotme e Atalantës luhet prej orës 15:00, ndeshje në të cilën ekipi i Berishës do tentojë të marrë pikë ndaj Cagliarit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending