Connect with us

Lajme

Një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

Published

on

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë.

Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet se viktima K-Boshnjak, është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete.

“Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes. Sipas dëshmitarëve viktima ishte duke lëvizur me biçikletë dhe për një moment ka rënë për tokë. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending