Connect with us

Lajme

Një person humbi jetën në një aksident

Një 26-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në Ohër. Sipas informacioneve paraprake, aksidenti me pasoja fatale ndodhi sot në mëngjes në orën 6 në rrugën “Pitu Guli”. 

Published

on

Aksidenti ndodhi si pasojë se viktima  për arsye të panjohura humbi kontrollin ndaj automjetit të markës “Ford” që e ka drejtuar dhe është përplasur me një dru afër rrugës. Nga goditja e  fortë ai mori lëndime të lënda  trupore dhe vdiq në vendin e ngjarjes. Rrethanat për të cilën ndodhi aksidenti do t’i tregojë ekspertiza teknike e policisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending