Connect with us

Lajme

Një Pacoll tjetër do ta sfidojë mikpritjen e Lladrovcit

Dje një anëtar i AKR-së në Drenas shkroi në llogarinë e tij në Facebook, se Behgjet Pacolli është përzënë nga nje kafe në Drenas. Dhe përzënien e tij e ka bërë, hiq më pak se kandidati i PDK-së për kryetar, Ramiz Lladrovci.

Published

on

Më vonë ekipi i Lladrovcit, për Koha.net, thanë se kjo gjë nuk ka ndodhur. Por në rrjete sociale dolën edhe fotografi nga momenti kur Pacolli po ngrihej nga tavolina, pasi në vesh i kishte folur Lladrovci.

E sot një Pacoll tjetër, Sabit Pacolli që është i pari i AKR-së në Lipjan ka treguar se do ta sfidojë mikpritjen e Lladrovcit.

“Përshëndetje Miq, Shumë shpejt do të kthehem në Kosovën time të dashur së bashku me Presidentin do të shkojmë në fshatin e Lladrovcit me pi qaj..”, ka shkruar Sabit Pacolli në llogarinë e tij në Facebook.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending