Connect with us

Lajme

Një nxënës theret me thikë në Prishtinë

Një nxënës është therur me thikë pas një përleshje mes nxënësve të shkollës së mesme Hoxhë Kadri Prishtina dhe shkollës 28 nëntori.

Published

on

Një dëshmitar ka thënë për KTV-në se nga kjo përleshje është lënduar një nxënës, i cili është therur me thikë. Ai është dërguar në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Pjesëtarë të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Për këtë rast më parë është raportuar se ka pasur edhe të shtëna me armë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending