Connect with us

Sporti

Një lokal në Serbi ofron zbritje çmimesh për çdo gol që pëson Shqipëria

Published

on

Një lokal në Beograd ka bërë një ofertë shumë interesante. Lokali ofron 5% ulje për çdo gol që do të pësojë Shqipëria dhe Kroacia. Ndërsa vodka falas për të gjithë në rast se Evropianin do ta fitojë Rusia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending