Connect with us

Lajme

Një jetë prej aktivisti politik, fotografi prekëse të Astrit Deharit

Astrit Dehari vdiq sot në rrethana të paqarta në burgun e Prizrenit.

Published

on

Nga sa merr vesh Periskopi, aktivisti i Vetëvendosjes ishte i martuar dhe bënte një jetë prej aktivisti politik.

Ai ishte në përfundim të studimeve në Fakultetin e Mjekësisë.

Profili i tij në Facebook është i mbushur me fotografi nga aksionet politike të Vetëvendosjes, pjesë e të cilave ishte edhe ai.

Dehari po mbahej në paraburgim për 68 ditë për sulmet ndaj Kuvendit më 4 gusht, por fajësia e të cilit nuk u dëshmua asnjëherë. /Periskopi/

ast5 ast4 ast3 ast2 ast1 ast astriit

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending