Connect with us

Lajme

Një grua ka shtënë me armë mysafirët sepse qëndruan gjatë

Një grua në Floridë ka shtënë me armë mysafirët e saj në shtëpinë saj, kjo pasi që ishin shumë të zhurmshëm dhe kishin qëndruar më gjatë se sa që duhej.

Published

on

Alana Annette Savell, 32 vjeçare, kishte ftuar një çift në shtëpinë e saj në Panama City, mirëpo të ftuarit e saj duket që ishin bërë shumë të zhurmshëm.

Sipas policisë ajo i kishte urdhëruar mysafirët që të shkonin, pastaj kishte shtënë me armë burrin dhe gruan në këmbë.

Viktimat janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa Savell është arrestuar nga policia.

Alana Annette Savell

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending