Connect with us

Lajme

Një fshat i tërë digjet në Lushnjë, zjarrfikëset kanë humbur rrugën

Published

on

Gjatë ditës së djeshme vendi ynë u përfshi nga flakët, por edhe gjatë ditës së sotme zjarret nuk kanë munguar.

“Ka nisur zjarri në fshatin Savër Lushnje, kanë një javë që i vënë flakën në të njëjtën orë dhe askush nuk do t’ia dijë. Zjarrfikëset më duket se kanë humbur rrugë”,- ka shkruar qytetari për JOQ.al.

I pyetur nga ne qytetari ka thënë se zjarrin e vendosin disa fshatar dhe se flakët mund të dalin në momenti në moment jashtë kontrollit sepse shumë afër ndodhen edhe disa banesa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending