Connect with us

Lajme

Një formë e re e korrupsionit në arsim

Published

on

Ministri Arsim Bajrami sot ka folur se ka zbuluar një formë të re korrupsioni në arism.

E para është dukuria e disa profesorëve dhe arsimtarëve që shkelin etikën duke mbajtur kurse private në shtëpitë e tyre apo në banesat e tyre edhe pse ne brenda shkollave po u japim hapësirë të mjaftueshme të mbajnë orë shtesë.

Brenda shkollave secili mësimdhënës ka mundësi.

Nëse duhet me dhënë ndonjë kurs shtesë për nxënës ai ta bëjë brenda shkollës sidomos për nxënës pak më të dobët. …. unë e quaj këtë një formë të korrupsionit

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending