Connect with us

Lajme

Një fëmijë tjetër në familjen e gazetarit të njohur ? Ja si përgjigjet ai… (Video)

Published

on

Jashtë studios së “Opinion”, gazetari dhe moderatori Blendi Fevziu ka një jetë familjare, momentet më të bukura të së cilës i ndan shpesh edhe me miqtë e tij në rrjetet sociale.

Fotot dhe videot nga fundjavat me vajzën e vogël Alis, janë bërë tashmë të zakonshme për të gjithë në profilet e tij. Por nuk është e lehtë ta menaxhosh kohën mes profesionit që të merr pjesën më të madhe të ditës dhe familjes, e cila, po ashtu kërkon vëmendje. Në një intervistë të fundit për “Prive”, Blendi Fevziu ka rrëfyer ndër të tjera edhe për familjen dhe dy vajzat e tij, me të cilat, më vete, ka një marrëdhënie të veçantë. 26 ditë më parë Një histori personale “Vajza e vogël është akoma shumë e vogël, vetëm një vjeç e gjysmë. Tani është në fazën që thotë fjalët e para, më ndjek mua nga mbrapa, është e impresionuar nga bota e kafshëve që jetojnë rreth e rrotull kodrave ku banojmë ne. Bota për të është e bukur me dy prindër që i rrinë te koka.

Ndërsa me vajzën e madhe kam zbuluar vitet e fundit udhëtimet e gjata”, – tregon Blendi për marrëdhënien me të bijat.Por nëse familjes do t’i shtohet një anëtar tjetër, Blendi pohon: “Nuk e di, çdo fëmijë është gjithmonë i mirëseardhur. Unë them që nuk ka bekim më të madh për një shtëpi, për një familje sesa fëmija. Dhe praktikisht, kurdo që një familje shtohet me një fëmijë, kushdo familje, ndjej një lloj kënaqësie, edhe për miq të mi. Kështu që çdo herë që një fëmijë mund të vij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending