Connect with us

Lajme

Nitaj: Pushteti në Kosovë vepron vetëm atëherë kur nuk ka qare

Drejtor i Departamentit për Informim në AAK, Muharrem Nitaj thotë se drejtori i burgut në Prizren dhe zyrtarë të tjerë, u suspenduan tri javë pas vdekjes së Astrit Deharit dhe pas një presioni të madh publik.

Published

on

“A do të thotë kjo se pushteti më në fund i pranoi gabimet e veta dhe zakonisht këtë nuk e bën asnjëherë pa një presion publik. Tani nuk ka asnjë efekt shkakrimi i këtyre njerëzve, përpos legjitimimit se ky pushtet nuk e njeh institucionin e përgjegjësisë, pa një presion publik. Reagon vetëm atëherë kur nuk ka qare”, thotë Nitaj./ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending