Connect with us

Lajme

Nisma sërish apelon ndaj Bazajt, dëshiron ta mbajë në garë

Naim Bazaj kandidoi për kryetar të Drenasit, por disa ditë ëm vonë si rezultat i arritjes së një marrëveshje me partinë e tij – PDK-në, ai u tërhoq nga ky kandidim.

Published

on

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve e decertifikoi Bazajn edhe pse Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa në kuadër të këtij komisioni, doli kundër këtij decertifikimi.

Ky decertifikim i Bazajt po konsiderohet shkelje ligjore nga KQZ-ja.

Burime të Periskopit bëjnë të ditur se për këtë arsye Nisma për Kosovën vendimin e KQZ-së sot e ka dërguar në Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa./Periskopi/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending