Connect with us

Lajme

Nisma ia merr AAK-së një këshilltare komunale

NISMA për Kosovën ia ka marrë Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës një këshilltare komunale në Komunën e Gjakovës.

Published

on

Violetë Dema, përmes një publikimi në Facebook ka njoftuar se që nga sot e ka pushuar aktivitetin e saj si pjesë e AAK-së, duke kaluar në Nismë, siç thotë ajo, për të dhënë kontributin e saj në të mirë të qytetit të Gjakovës.

Dema nuk e zbërthyer ndonjë arsye tjetër në njoftimin e saj të shkurtër.

AAK dhe Nisma mbajnë raporte të mira si parti opozitare që prej kur u ngritën dy kauzat e opozitës në kundërshtim të demarkacionit e asociacionit.

“Me Përulje dhe Nderë ndaj Familjarëve, Miqve, Familjes së nderuar Haradinaj, të gjitha Strukturave të Aleancës për Ardhmêrinê e Kosovēs, për mbështetjen dhe përkrahjen në rrugêtimin e përbashkêt politik tê gjertanishëm, Ju NJOFTOJ se që nga Sot , Datë 22.10.2016 me qêllimin mê tê mirê nê dhênjên e Kontributit Individual nê tê mirê tê Qytetit tim Gjakovës, Shtetit tim Kosovês, Vazhdimin e Karrierês Politike do ta bêjê e Rreshtuar pranê Partisê “Nisma pêr Kosovên”. Faleminderit tê gjithêve dhe Suksese tê pêrbashkêta”, ka shkruar ajo në FB. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending