Connect with us

Lajme

Nikoliq kërkon ndihmë nga Ivanovi për ta bllokuar Kosovën drejt UNESCO-s

Presidenti serb, Tomisllav Nikoliq pas një takimi sot me presidentin maqedon, Gjorgje Ivanov, ka treguar se ka folur edhe për Kosovën.

Published

on

Ai ka kërkuar që Maqedonia të jetë kundër pranimit të Kosovës në UNESCO, transmeton Koha.net.

“Luta Maqedoninë që të mbrojë trashëgiminë tonë historike, sikur mbron të vetën”, ka thënë Nikoliq, duke shtuar se kosovarët janë duke u përpjekur që të falsifikojnë historinë dhe të përvetësojmë manastiret serbe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending