Connect with us

Lajme

Ngritet kallëzim penal kundër personave të panjohur për rastin e Elvis Pistës

Published

on

Janë intervistuar mbi 90 persona dhe janë ekzaminuar qindra prova në rastin e Elvis Pistës. Organet e ndjekjes ende nuk e kanë asnjë të dyshuar për vrasjen e dy viteve më parë në Rahovec. Kallëzimi penal i policisë i dorëzuar në Prokurorinë e Gjakovës është kundër personave të panjohur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending