Connect with us

Lajme

Ngjarje e rëndë, burri vret kunatën dhe plagos gruan

Ende nuk dihen motivet e sakta të krimit brenda familjes në Ndroq që ndodhi mbremjen e sotme, por thuhet se autori ka vuajtur prej kohësh nga depresioni dhe qëlloi me çifte pas një konflikti me gruan..

Published

on

Burri i ka marrë jetën kunatës së tij dhe ka plagosur gruan e tij. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të.

Burime brenda grupit të hetimit, thonë se Kasem Lila ka dashur që të vrasë gruan pas një konflikti mes tyre. Kështu, ai ka marrë armën e gjahur dhe ka qëlluar mbi gruan e tij.

Mirëpo, kunata ka dashur që të mbrojë gruan dhe i ka dalë përpara.

Kështu, F. Lila ka marrë plagë të rënda në trup, por plumbat kanë kapur edhe bashkëshorten e autorit, Z. Lila.

Nga plagët e marra, F.Lila ka ndërruar jetën në spital.

Policia ka arrestuar autorin e krimit edhe është sekuestruar arma e gjahut.

Ai pritet që të merret në pyetje nga Policia. Autori është Kasem Lila 50­vjeçar dhe dyshohet se ai prej kohësh ka vuajtur nga depresioni.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending