Connect with us

Lajme

Ngacmimet ndaj një femre u kushtojnë 1 vit e gjysmë burg dy djemve në Tiranë

Dy djem, 25 dhe 23 vjeç, u dënuan me burg nga Gjykata e Tiranës për shkak se komplimentuan me fjalë të pahijshme në distancë një vajzë në rrugë.

Published

on

Të rinjtë, Leonard B. dhe David B. u kallëzuan për ngacmim seksual nga 20-vjeçarja me iniciale B.A. e cila pretendoi se ishte ndier e fyer dhe e frikësuar.

Sipas saj, dy djemtë nuk i ishin afruar, por i kishin shoqëruar me frazat me veprime me natyrë seksuale, raporton Panorama.

Shfajësimi i Lenorad B. dhe David B. se vetëm e kanë komplimentuar vajzën nuk e kanë bindur gjyqtarin Ardian Kalia. Në një vendim të shpallur pak ditë më parë, të pandehurit u shpallën fajtorë për ngacmim seksual dhe u dënuan secili me nja vit e gjashtë muaj burg.

Episodi ndodhi në një oborrin e pallatit të vajzës në një nga lagjet e kryeqytetit.

E dëmtuara ka dëshmuar se është tronditur mjaft nga shprehjet e thëna ndaj saj si “…sa e bukur je”, “të hëngsha…” me lëvizje të duarve dhe bërja e gjesteve të ndryshme në drejtim të saj, gjeste me natyrë seksuale, situatë kjo e cila sipas të dëmtuarës ka zgjatur dy ose tre minuta.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending