Connect with us

Lajme

Nga kulmi i vapës me 50 gradë, sot Kroacia po përjeton tmerrin

Published

on

Kroacia dje ka kapur temperaturat në gradën e 50-të, por sot po përjeton një tmerr që kalon nga ekstremi në ekstrem.

Mediat lokale raportojnë që në Zagorje të Kroacisë ka vërshuar një stuhi e furishme shiu duke shkaktuar dhe dëme të mëdha materiale.

Një prej banorëve tha që shiu nisi menjëherë pas një dielli përvëlues dhe kishte madhësinë e topave të pingpongut pasi binte në formën e breshërit.

“Gjithcka filloi papritur, ishte një stuhi e fortë dhe në tokë po binte breshër në madhësi të topave të ping-pongut. Mendova se është Dita e Gjykimit”, ka thënë Dino Tuek, të cilit i është shkatërruar kopshti komplet.

Ndërkohë një banor tjetër ka dëshmuar se kjo stuhi i ka shkatërruar makinën që e kishte parkuar në oborrin e tij.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending