Connect with us

Lajme

Nga çka Serbia nuk do të heqë dorë?

Published

on

Serbia nuk do të heqë dorë nga fakti se “autorët e krimeve në Kosovë të sillnin para drejtësisë”, tha sot drejtori i Zyrës serbe për Kosovën, Marko Gjuriq në forumin “Ku janë viktima të Kosmet”.

Paneli u mbajt në ambientet e shoqatës së familjeve të të kidnapuarve dhe të vrarëve në Kosovë, Gjuriq ka thënë se “Serbia më 17 shkurt, me nderim kujton krimet që janë kryer që nga viti 1998 në Kosovë “, raporton “Tanjug” transmeton Klan Kosova.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending