Nga cila sëmundje po vuan Kendall Jenner?

“Unë zgjohem në mes të natës dhe thjesht nuk mund të lëvizë fare” , ka thënë Jenner në serinë e fundit të “Keeping Up With the Kardashians”, transmeton Klan Kosova.

Supermodelja ka folur me nënën e saj, Kris Jenner duke i thënë se është shumë e shqetësuar.

“Të gjithë thonë se jam mirë por nuk ndihem mirë. Jam e lodhur duke debatuar me njerëzit duke u thënë se nuk ndihem mirë, unë u premtoj të gjithëve se kur një ditë të më dërgojnë në spital, të gjithë do ta kuptoni se nuk jam mirë”, ka thënë supermodelja.

Muajin dhjetor të vitit të kaluar, Kendall Jenner ishte shtruar në spital për lodhje të tepërt.

 

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION