Connect with us

Sporti

Neymar sjell yllin e Premier Ligës te Barcelona?

Ylli i Barcelonës, Neymar duket se ka marrë një rol jashtë fushës.

Published

on

Braziliani po përpiqet të bind yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, që t’i bashkohet klubit nga Camp Nou, shkruan Mundo Deportivo.

Kohëve të fundit është raportuar shumë se 24-vjeçari i ‘the reds’ dëshiron kalimin te kampioni i Spanjës, mirëpo një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga ai.

Megjithatë, miqësia në mes Neymar dhe Coutinho mund të rezultojë me kalimin e këtij të fundit te gjigandi katalunas. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending