Connect with us

Sporti

Neymar me shtëpi super-luksoze (Foto)

Me pishinë, fushë tenisi, gjashtë apartamente dhe një mol, rezidenca e re e sulmuesit të Barcelonës në Rio de Janeiro.

Published

on

Neymar ka blerë një rezidencë 8 milion dollar në Rio de Janeiro, duke shtuar pasurinë e tij të madhe që ka në Brazil. Shtëpia është vendosur në Portobello, afërsisht një orë larg qytetit, prona mbulon një sipërfaqe 6,265 metra katrorë.

Prestigjiozja braziliane “O Globo“, shkruan se Neymar ka edhe një jaht 25 metra të gjatë, me vlerë 3.5 milionë euro, pa harruar edhe një avion privat 4 milionë euro.

shtepia

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending