Connect with us

Sporti

Neymar lodhet nga hija e Messit, mendon largimin nga Barcelona

Published

on

Sulmuesi brazilian, Neymar po inkurajohet të largohet nga Barcelona pasi dëshiron të dalë nga hija e Lionel Messit.

Neymar u transferua në Camp Nou në vitin 2013 dhe është nën kontratë deri në vitin 2021, me klauzolën e tanishme të lirimit prej 200 milionë eurosh.

Por, sipas gazetës spanjolle Sport, braziliani po mendon largimin nga gjiganti katalunas pasi gjithmonë ka qenë nën hijen e Messit dhe dëshiron të largohet nga kjo hije.

Skuadrat si Manchester City, Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germain janë disa nga skuadrat që kanë shprehur që një kohë interesim për shërbimet e tij.

Interesimi i tyre do rritej nëse Neymari do ta bënte publike dëshirën e tij për largim nga Barcelona.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending