Connect with us

Sporti

Neymar “hile” dhe jashtë fushave, zbulohet misteri i ndërrimit të këpucëve

Published

on

Neymar ka qenë një ndër fajtorët kryesorë të humbjes së Barcelonës kundër Malagas pasi braziliani doli me karton të kuq.

Është gati e pabesueshme pasi Neymar e mori kartonin e parë për shkak se po bënte gati këpucët e tij, ndërsa kamerat dhe regjia kryesore fokusohej te atletet e tij.

Sipas të përditshmes sportive “Mundo Deportivo” ky gjes i Neymarit është bërë qëllimisht pasi ai ka kërkuar vëmendjen e kamerave pikërisht te këpucët e tij për shkak se në këtë mënyrë rritet imazhi i markës.

Kujtojmë që një gjë të tillë Neymar e ka bërë në ndeshjet kundër PSG-së (4:0), Valenicas, Granadas, Sevillas dhe së fundmi Malagas.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending