Connect with us

Sporti

Neymar fotografohet me flamur të Kosovës dhe të Shqipërisë (FOTO)

Published

on

Në Brazil morën pjesë edhe Shqipëria me Kosovën me nga një skuadër.

Derisa Shqipëria u eliminua herët, Kosova arriti deri në çerekfinale, për t’u mposhtur pastaj nga Rumania.

Rumania në fund fitoi gjithë turneun.

E ylli i Barcelonës, ka bërë një fotografi me ekipet pjesëmarrëse, ku shihen skuadrat e Shqipërisë dhe Kosovës ku kanë shfaqur edhe flamujt.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending