Connect with us

Sporti

Neymar dhe Coutinho ishin shokë edhe në fëmijëri (Foto)

Njëri yll i Barcelonës dhe tjetri i Liverpoolit. Neymar dhe Philippe Coutinho ishin shokë edhe në fëmijëri.

Published

on

Dy brazilianët raportohet se mbajnë ende kontakte të shumta mes vete.

Madje, kohëve të fundit Coutinho është duke u përfolur për një kalim të mundshëm te katalunasit.

Është raportuar se Neymar mund ta bindë Coutinhon t’i bashkohet te skuadra nga Camp Nou.

neymar-coutinho

/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending