Connect with us

Sporti

Neymar befason me tatuazhet e tij të reja (Foto)

Published

on

Superylli i Barcelonës, Neymar është duke i shijuar ditët e fundit të pushimit para se të rikthehet në Barcelonë.

Neymar ka shtuar tatuazhet në trupin e tij.

Braziliani njihet për stilin e tij të ekstravagant dhe të tepruar, ka bërë tatuazhe disa emoji në këmbët e tij.

Barcelona star Neymar has had a number of new tattoos inked on himself ahead of the season

 

Neymar tatuazhet e reja i publikoi në rrjetet sociale duke i treguar se si ato duken.

25 vjeçari përfundoi tournametin ‘Neymar Five’ në vendlindjen e tij Sao Paulo. /Periskopi/

The Brazilian had four emoji faces tattooed on the back of his legs ahead of pre-season training

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending