Connect with us

Lajme

Nexhat Krasniqi pranon vrasjen e Enver Kelmendit nga Malisheva

Published

on

Zëdhënësja rajonale e Policisë nga Gjakova, Lirie Podrimja nuk ka pranuar të jap identitetin e plotë të të arrestuarit në interes të hetimeve por burime të tjera nga Komuna e Malishevës kanë njoftuar për portalin Online se i arrestuari është Nexhat Krasniqi, i lindur në vitin 1975 nga fshati Pagarushë i Malishevës, me vendbanim në Malishevë.

Zëdhënësja Podrimja ka njoftuar se i dyshuari e ka pranuar se e ka vrarë Kelmendin por nuk i ka shpjeguar motivet. Podrimja ka shpjeguar se viktima dhe i dyshuari nuk kanë ndonjë raport familjar mes vete, raporton portalonline.

Të dielën, rreth orës 18:00, stacioni policor në Malishevë kishte marrë informatë lidhur me një person të zhdukur nga fshati Balincë e Malishevës, ndërsa një ditë pas, në ora 17:25 i humburi Enver Kelmendi u gjet pa shenja jete në automjetin e tij në afërsi të një pylli në fshatin Mirushë të kësaj komune.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending